بلاگ, آموزشی

تاثیر طراحی گرافیکی برای جذب مشتری با هدایای تبلیغاتی

mog copy1

 هدایای تبلیغاتی

هنگامی که بخواهید از مشتری برای خرید تشکر کنید و برای برند خود تبلیغ انجام دهید نیز از این هدایا استفاده می کنیم،بنابراین باید هدایایی را در نظر گرفت که کارایی بالایی برای مخاطب داشته باشد و پرکاربرد باشد، از آنجا که هدایای تبلیغاتی رایگان است حس خوشایندی برای هر فرد ایجاد می کند. هدیه های تبلیغاتی جذاب و دلنشین با احساس خوبی که در مخاطبان برند به وجود می‌آورند. می‌توانند باعث پیشرفت کسب‌وکار ما شوند.

این هدایا برای  اهدا به مشتریان خاص، مهمانان و شرکای تجاری برند تاثیر زیادی دارند. در مناسبت‌های مختلف و رویدادهای کوچک و بزرگ تجاری می‌توانند کاربرد داشته باشند.

واقعیت اين است که هرچه هدیه ‌های تبلیغاتی کاربردی‌تر و جذاب‌تر باشند. تاثیر بیشتری بر مخاطبان هدف ما دارند و برای مدت طولانی‌تری می‌توانند شعارهای تجاری ما را در ذهن مخاطبان تکرار کنند. و از آنجایی که تکرار یک پیام لازمه ماندگاری آن است، هدایای تبلیغاتی جذاب و دلنشین که کارایی بالایی دارند، موجب ماندگاری نام ما می‌شوند.

چاپ بر روی ماگ برای معرفی برند خود

ماگ ظرفی است استوانه ای که غالبا بزرگ تر از فنجان و استکان است و می توان برای مصرف انواع نوشیدنی ها از آن استفاده کرد.یک وسیله ی شخصی و ضروری است که هر فردی در محیط کار خود به آن نیازمند است .لیوان ها می توانند از جنس شیشه ای، سرامیکی، چوبی، پلاستیکی، کاغذی و.. باشد.
شما میتوانید با خرید لیوان های تبلیغاتی بعنوان یک هدیه ی کاربردی ، پرمصرف و منحصر بفرد برند خود را در معرض دید افراد قرار دهید که این هدیه مورد علاقه ی مشتریان در منزل و در محل کارآنان خواهد بود تا مخاطبین تان با هر جرعه ای که مینوشند تجارت شما را بازاریابی کنند.

چاپ بر روی ماگ نوعی از هدایای تبلیغاتی

تاثیر طراحی گرافیکی در جذب مشتریان از طریق هدایای تبلیغاتی

برای جذب مشتری نیز میتوان از هدایای تبلیغاتی نیز استفاده کرد ،حال هر آنچه هدایای تبلیغاتی زیباتر باشد چشمگیرتر است و در ذهن مخاطب بیشتر می ماند.

طراحی گرافیگی خلاقانه نیز تاثیر بسزایی در این مورد دارد، برای داشتن هدیه تبلیغاتی منحصر به فرد باید اطلاعاتی در مورد هدایای تبلیغاتی و طراحی گرافیکی بدانیم بنابراین نباید تاثیر طراحی گرافیکی در جذب مشتریان را از طریق هدایای تبلیغاتی نادیده گرفت زیرا باعث جذب مشتری بیشتر و فروش بیشتر می شود.

 طراحی گرافیکی

موثرترین و مهم ترین گام در محصولات چاپی طراحی گرافیکی آن می باشد که باید زیبا،متناسب با برند شما،هدفمند باشد.این مرحله در جذب مخاطب بیشترین نقش را نیز دارد

اگر این مرحله از کار طبق استاندارها و با کیفیت انجام شود فرآیند ارتباط بصری میان مخاطب و محصول برقرار می‌شود. طراح گرافیک از روش‌های مختلف برای ایجاد و ترکیب کلمات، نمادها برای خلق یک تصویر متفاوت استفاده می‌کند‌ تا بتواند پیام آن محصول تبلیغاتی را واضح و در کمترین تایم به مخاطبش برساند.

طراح حرفه‌ای تسلط بر روی تایپوگرافی، هنرهای بصری، تکنیک‌های صفحه‌آرایی و دیگر  فاکتورهای ضروری دارد.

چاپ بر روی هدایای تبلیغاتی مانند چاپ بر روی خودکار،ماگ

نکات اصلی برای تولید هدایای تبلیغاتی برای جذب مشتریان

مواردی که باید قبل از تولید هدایای تبلیغاتی به آن توجه کرد:

  • خلاقیت داشته باشید از کپی و تکرار و کلیشه دوری کنید، طراحی گرافیکی خلاقانه می تواند تاثیر بسیاری در این حوزه داشته باشد.
  • از هدایای پرکاربرد استفاده کنید تا به صورت روزمره از آن کاربران استفاده کنند و مخاطبان دیگر با محصولات شما با دیدن آن آشنا شوند.
  • برای داشتن طراحی گرافیکی خلاقانه نیز هزینه بیشتری باید پرداخت شود، زیرا طراح وقت بیشتری را برای طراحی روی آن میگذارد و طراحی بی نقص تری تحویل شما داده می شود.
  • هدایای تبلیغاتی با طراحی خاص خود باید انجام شود تا سود آور باشد.
  • استفاده از رنگ های متنوع و مناسب به همراه فونت خوانا کامل کننده یک طراحی گرافیکی هدیه تبلیغاتی است.
  • بهترین گزینه هدایای تبلیغاتی برای جذب مخاطب چاپ ماگ سرامیکی، خودکار، سر رسید، تقویم، دفترچه، تیشرت و … است.

 

هدیه های تبلیغاتی مدیریتی

اشتباه بسیاری از صاحبان کسب و کارها این است که فکر می‌کنند اهدا هدیه های تبلیغاتی در ابعاد درون‌سازمانی نوعی هدر دادن هزینه است. در صورتی که مدیران و کارمندان یک شرکت ستون‌های موفقیت آن هستند. تا زمانی که ایشان از تمام تخصص، مهارت و پتانسیل کاری خود مایه نگذارند.

مدیران هر سازمان، ستون‌های موفقیت آن سازمان هستند. از این رو اگر بر مدیران ارج و عزت نهیم و ایشان را محترم شماریم، خود را عزت داده‌ایم و گامی محکم در جهت پیشرفت برداشته‌ایم.

شناخت هدایای سازمانی مناسب مدیران یکی از اقدامات زیرکانه، مهم و تاثیرگذار برای وفادار ساختن مدیران به اهداف و مقاصد والای شرکت است.

هدیه های تبلیغاتی مناسبتی

در بخش‌های قبل هدیه‌های تبلیغاتی را براساس نوع مخاطبان تقسیم‌بندی کردیم. اما نوعی از هدیه های تبلیغاتی جذاب و دلنشین که تاثیر بسزایی در رشد برند دارد، هدایای تبلیغاتی مناسبتی است. این نوع هدایا همانطور که از نامشان پیداست در مناسبت‌های خاص و از سوی یک برند، موسسه، شرکت یا سازمان به دسته خاصی از مخاطبان اهدا می‌شوند. به‌عنوان مثال هدیه عید نوروز نوعی هدیه مناسبتی برای اهدا به مشتریان، کارمندان و مدیران است.

 

هدیه های تبلیغاتی خوش آمد گویی

ست هدایای خوش‌ آمدگویی را نیز می‌توانید در موقعیت‌های مختلفی به مخاطبان خاص برند خود اهدا نمایید. یکی از این موقعیت‌ها زمانی است که مهمانان خاصی از جمله شرکای تجاریتان برای مشارکت در جلسه کنفرانس یا همایشی خاص در شرکت شما حضور پیدا می‌کنند.

در اینجا باید نشان دهید که تا چه حد متفکر، هوشمند و بخشنده هستید و چقدر برای مخاطب خود ارزش قائل می‌شوید. پس هدیه های تبلیغاتی جذاب و دلنشین را تحت عنوان هدیه خوش‌آمدگویی تهیه می‌کنید و با رعایت آداب، خدمت ایشان اهدا می‌نمایید.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *